POLDREW.EU

English EN Polish PL

o nas

Sławomir Piaścik, właściciel

"

Firma powstała z zamiłowania właściciela do majsterkowania głownie z wykorzystaniem drewna, co przerodziło się w pasję a z czasem w wykonywanie zawodu. W miarę zdobywanego doświadczenia zaczęły być wykorzystywane różne technologie i urządzenia. 

Ważna jest świadomość, że każdy element w skomplikowanej układance, jaką jest projektowanie schodów, ma wpływ na efekt końcowy, który zawsze przynosił wielką satysfakcję. Sztuką jest, żeby schody były idealnie wpasowane w otoczenie, również dzięki właściwie dobranym detalom i kolorystyce.

Najlepszą oceną jest zawsze zadowolenie klienta.

Prawdziwym wyzwaniem było wykonanie pierwszych schodów samonośnych, bez użycia żadnego programu. Z czasem sztuka ta została opanowana do perfekcji.

Obecnie wykorzystujemy dostępne udogodnienia, m.in. oprogramowanie, jednak posiadając dużą wiedzę i doświadczenie, na takie projekty nanosimy często zmiany niezbędne dla wygodniejszego użytkowania, biorąc pod uwagę miejsce montażu, potrzeby i oczekiwania klienta.  

About
DESIGNFORM

Lorem ipsum dolor sit amet, conse ctetur adipcing elit off sedllo eiusmod rfty tempore incid dunt ulat labore elret herrty dolore malgna aliqua Uiot enim aled minim sit amet